Ремонт комп’ютерів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр здійснює ремонт персональних комп’ютерів практично будь-якої комплектації та збірки. Досвідчені фахівці швидко та оперативно вирішать будь-які питання програмно-апаратної частини комп’ютера. Працюючи довгий час у сфері обслуговування ПК, ми впровадили свої методики налагодження та тестування системних блоків на предмет несправності та помилок в роботі. Ми працюємо на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні, з використанням сервіс мануалів, для пошуку несправностей.
Швидка комп’ютерна допомога в Києві — це наша робота!
Ремонт комп’ютерівРемонт комп’ютерів

Професійний комп’ютерний майстер

Сервісний ремонт комп’ютерів в Києві — це сьогодні досить поширена послуга. Причини цього цілком зрозумілі, адже практично на кожному робочому столі стоїть стаціонарний ПК або ноутбук, який є ще й робочим інструментом. Сучасне життя настільки тісно пов’язане з ПК, що терміновий ремонт комп’ютерів — це послуга, яка необхідна людям щодня.

У випадках, коли ваш персональний комп’ютер починає часто зависати, повільно виконує різні функції, постійно видає помилки, або просто перестає завантажуватися, не поспішайте змінювати техніку. Більшість питань вирішить грамотне та своєчасне перевстановлення операційної системи. Ціна такої послуги не висока, але часом ці дії можуть вирішити масу проблем в роботі вашого комп’ютера.Досвідчений майстер зможе оперативно діагностувати поломку, заощадивши для Вас масу часу.

Крім того, в більшості випадків своєчасне та грамотне перевстановлення Windows, просто необхідне, для нормальної роботи комп’ютера. І ви знову зможете продовжувати роботу над проектом або насолоджуватися улюбленою грою!

Отже, настройка та ремонт комп’ютерів — це одна з основних послуг нашого сервісного центру.
На сьогодні ми пропонуємо наступні послуги з термінового ремонту комп’ютерів:

 • блоку живлення комп’ютера;
 • джерел безперебійного живлення;
 • материнських плат;
 • чистка операційної системи від вірусів;
 • встановлення драйверів;
 • ремонт відеокарт;
 • збірка комп’ютера «під замовлення»
 • ремонт DVD привода;
 • встановлення програмного забезпечення на вибір замовника;
 • перевстановлення Windows XP;
 • перевстановлення Windows 7
 • перевстановлення Windows 8/8.1
 • перевстановлення Windows 10
 • модернізація системних блоків, апгрейд, встановлення додаткового обладнання;

У будь-якому випадку, ми завжди пропонуємо комплексний підхід до відновлення роботи вашої техніки.

Відновлення або заміна комплектуючих — DVD приводів, блоків живлення відеокарт

Часто трапляються випадки, коли комп’ютер просто не вмикається. Тоді, швидше за все, необхідно відновлення блоку живлення або його заміна. Якщо є спотворення кольору або яскравості зображення тоді необхідна налагодження відеокарти. Найскладнішою роботою вважається відновлення материнської плати, оскільки дати оцінку такій поломці досить складно. У разі дефекту материнської плати, ПК може працювати в майже повноцінному режимі, а може періодично й не вмикатись. Також відновлення DVD приводів необхідний, коли ПК не зчитує дані з дисків, при використанні різних носіїв інформації. Кількість причин, за яких необхідний ремонт комп’ютера, може бути безліч, у будь-якому випадку потрібна оцінка стану ПК з боку фахівця.

Встановлення драйверів та перевстановлення Windows

Не можна не зазначити, що іноді потрібна встановлення драйверів, до пристроїв комп’ютера. Приміром, якщо в процесі роботи машина не видає звуку, якісного зображення або взагалі не спостерігається повноцінна робота ПК. Встановлення драйвера забезпечує оптимальний режим роботи пристрою (наприклад, відео або звукової карти). Вкрай важливо, щоби вони були встановлені від виробників обладнання.

Варто зазначити, що перевстановлення Windows та драйверів — одна з найпоширеніших послуг, що пропонуються сервісними центрами.
Після того, як переустановка Windows 7 чи XP проведена, необхідно регулярно слідувати інструкціям системи та виконувати оновлення.

Терміновий ремонт комп’ютерів

Якісна комп’ютерна допомога в Києві — це робота, яку необхідно довіряти тільки професіоналам. Не варто звертатися до випадкових знайомих, адже всі роботи, пов’язані з відновленням та установкою ПЗ, повинні проводитися майстрами, що мають досвід та відповідну освіту. Фахівці нашого сервісного центру проведуть ремонт комп’ютера в Києві за прийнятними цінами. Наш колектив багато років здійснює якісні послуги з відновлення роботи техніки. У спектр наших послуг також входить збірка комп’ютера під «замовлення» залежно від Ваших потреб. Більш того, ціни на ремонт комп’ютерів в нашому центрі завжди доступні кожному. За підсумками роботи, ми завжди надаємо гарантію на техніку, відремонтовану нашими майстрами.

Можливо, Вас також зацікавлять інші послуги нашої компанії — ремонт моніторів, блоків безперебійного живлення, акустики, або різноманітної побутової техніки, що дозволить вам швидко відремонтувати будь-який прилад в одному місці.

Якщо Вам терміново потрібен комп’ютерний майстер чи потрібно уточнити ціни на ремонт комп’ютерів або дізнатися, яка ціна перевстановлення Windows, зв’яжіться з нами по телефону: +38 (044) 482 04 21.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.