Ремонт CD-програвачів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Перші цифрові CD-програвачі з’явилися ще на початку 90-х років минулого століття. Однак з плином часу ці пристрої анітрохи не втрачають своєї популярності, незважаючи на всі технічні новинки сьогоднішнього дня. Оскільки, справжні цінителі музики знають-якість звуку в CD — програвачів, ніж скажемо у форматі MP3. Але, як і будь-яка техніка CD-програвачі теж ламаються, апарат поступово приходить у непридатність. Звичайно, далеко не завжди подібні ситуації є незворотними, в більшості випадків якісний ремонт CD програвачів рятує власника від необхідності придбання нового. Ми успішно ремонтуємо вже багато років, здійснюємо настройку та заміну лазерних головок на цих апаратах. Також ремонтуємо портативну техніку.

Ремонт CD-програвачівРемонт CD-програвачів

Працюємо з такими марками, як: DENON, Marantz, NAD, Yamaha, Harman/Kardon та ін.

Особливості ремонту

Конструкція програвача не так проста, як може здатися на перший погляд. Основними елементами є привід лазерної головки та електронно-оптична система. Остання вимагає,особливо, ретельної діагностики, тому що саме з нею пов’язані найбільш часті причини порушення нормальної роботи програвача. Так як критичним чинником може стати забруднення оптики або деградація лазера, вбудованого в систему. При цьому окремі деталі пристрою можуть змінюватися залежно від моделі — технології у кожної компанії-виробника завжди відрізняються, впроваджуються власні новинки, розробки, про яких відомо виключно людям, які регулярно цікавляться та займаються цими питаннями. Тим самим, ремонт CD програвачів додатково ускладнюється.

Діагностика подібних несправностей та ремонт СD- програвача вимагає від майстра великого досвіду роботи та наявність спец.інструменту. У нашому СЦ є необхідне сучасне паяльне та вимірювальне обладнання, а також сервіс-мануали для проведення таких ремонтних робіт.

В якості підсумку

Наш сервісний центр надає професійні послуги з ремонту програвачів. Всі операції виконуються кваліфікованими майстрами, які не перший рік займаються обслуговуванням таких пристроїв. Дізнатися, скільки коштує ремонт CD програвачів Вашої моделі, та терміни ремонту, можна за телефонами, вказаними на сторінці «Контакти».

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.