Ремонт BluRay-програвачів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ремонт BluRay-програвачів

Новий формат запису дисків Blu-ray з’явився лише кілька років тому. Він прийшов на заміну добре зарекомендувавшому себе формату DVD. Прогрес техніки не стоїть на місці та швидко зростаючі вимоги до якості зображення для сучасних телевізорів, привели до створення нового формату Blu-ray. Однак якою б сучасною не була техніка вона теж іноді виходить із ладу через кидків напруги або неправильної експлуатації. Але не поспішайте купувати новий апарат — наш сервісний центр успішно здійснює комплексний ремонт Blu — Ray програвачів в Києві. Здійснюємо заміну приводів лазерної головки, ремонт блоків живлення, модулів управління, та ін. Здійснюємо ремонт BluRay-програвачів таких відомих марок, як: Panasonic, Samsung, Pioneer, Sony, Philips, LG та інших виробників.

Ремонт BluRay-програвачівРемонт BluRay-програвачів

Декілька слів про формат Blu-ray

Новий формат дисків відрізняється насамперед підвищеною ємністю-це майже 25 Гб на одну сторону, проти 4,7 Гб; у DVD дисків. А також ще більш короткохвильових лазеро-блакитних світінь (звідси, і назва «Blu-ray»), для зчитування сигналу з поверхні диска. Звичайно, це вимагає підвищені вимоги, як до самих дисків, так і до точності виготовлення приводів. Ремонт Blu –Ray плеєра має свою специфіку та вимагає від фахівця досить високий рівень кваліфікації та досвіду.

У нашому сервісному центрі ремонт та настройка проводиться з
використанням високоточного вимірювального та паяльного обладнання, а також сервіс мануалів для пошуку несправностей. Ремонт Вашого Blu-ray програвача буде проведений якісно та в максимально короткі терміни (у разі наявності комплектуючих).

Для отримання більш детальної інформації та замовлення послуг, телефонуйте за телефонами вказаними на сайті, та ми обов’язково Вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.