Ремонт обігрівачів

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

На сьогодні, обігрівач або конвектор — це справжній порятунок в осінньо-зимові холоди, коли трапляються перебої в системі опалення, тоді потрібно додатково обігріти приміщення. Ми дуже любимо тепло та комфорт, та використовуємо їх, як тільки трохи похолодає.

Ремонт обігрівачів

Але кидки напруги в мережі та неправильне використання, іноді призводять до поломки. Однак не поспішайте купувати новий прилад — ми здійснюємо ремонт обігрівачів вже більше 10 років, та відновлюємо практично будь-які моделі, як, побутового, так, і, промислового призначення, всіх відомих виробників.

Ремонт масляних обігрівачів

Здавалося б, що може бути простіше — замінити шнур, запобіжник або вилку живлення? Однак, незважаючи на простоту конструкції, ремонт масляних обігрівачів — справа виключно для професіоналів, які не перший рік працюють в цій сфері. Сучасні масляні обігрівачі та конвектори досить складні в збірці та розбиранні, деталі корпусу підігнані досить щільно, не кажучи вже про сам ремонт. І якщо Ви візьметеся за ремонт масляних обігрівачів самостійно, без знання особливостей складання, то можете серйозно зашкодити конструкції, і тоді ніякі фахівці вже не зможуть врятувати Ваш пристрій — доведеться купувати нове. Так би мовити, скупий платить двічі.

Те саме можна сказати про інші моделі, адже останнім часом на ринок увійшли не тільки масляні обігрівачі, але інфрачервоні. Технології ускладнюються, а значить, ускладнюється й ремонт в разі несправностей. Ми здійснюємо ремонт обігрівачів в Києві на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні, швидко, якісно та максимально оперативно.
Наша компанія вже досить давно та успішно здійснює ремонт обігрівачів та конвекторів в Києві.

Ми завжди даємо гарантію на послуги, які надаються, а це означає, що ми працюємо на результат. Головний принцип нашої роботи полягає в усуненні будь-якої несправності за розумну ціну, для клієнта. Якщо Вам потрібно здійснити ремонт конвекторів в Києві, ми завжди готові вам допомогти! Для організацій також пропонуємо безготівковий розрахунок та гнучку
систему знижок. З усіх питань звертайтеся за телефонами вказаними на сайті та ми обов’язково вам допоможемо!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.