Ремонт акустичних систем

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Наш сервісний центр вже багато років успішно здійснює комплексний ремонт акустики в Києві різної конфігурації:

  • Ремонт акустичних систем професійного призначення — високої потужності, для барів, ресторанів, проведення різних заходів з вбудованим підсилювачем та без нього.
  • Ремонт акустичної системи побутового рівня, для муз.центрів, ресиверів та іншої побутової техніки.
  • Ремонт комп’ютерної акустики та сабвуферів для систем домашнього кінотеатру конфігурацій 2.1 і 5.1 з вбудованим підсилювачем таких Logitech, Microlab, Creative, Gemix, Genius, Sven, Gembird та ін.

Ремонт акустичних системРемонт акустичних систем

Кваліфіковані фахівці виконають діагностику акустичної системи будь-якого виду та конфігурації. По ремонту акустики в Києві ми пропонуємо тільки висококласний сервіс та якісні комплектуючі.

Як здійснюється ремонт колонок та акустики?

Ремонт акустики здійснюється із застосуванням сучасного паяльного, вимірювального обладнання та сервіс-мануалів для діагностики несправностей, що є в наявності в нашому сервісному центрі. Ми здійснюємо ремонт акустики в Києві різної конфігурації, і маємо багатий досвід роботи в сфері ремонту, як професійного, так і побутового обладнання. Також здійснюємо ремонт сабвуферів, ремонт автомагнітол та інших складних систем, адже наш центр займається відновленням такої техніки вже більше 10-ти років.

Вимоги щодо догляду за акустичною системою

Правила експлуатації акустичних систем.

Акустичні системи великої потужності вимагають невеликого розігріву перед їх інтенсивною експлуатацією, так само варто стежити за перепадами температури, тобто, по можливості, не вмикати на повну потужність акустичну систему, припустимо при мінусовій температурі. Поверхні та контакти варто утримувати в чистоті, а при необхідності протерти. Так Ваша акустика прослужить Вам набагато довше.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви значно продовжите період її експлуатації, а в результаті ремонт акустичної системи знадобиться куди пізніше. Приємного прослуховування!

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.