Ремонт пульта ДК

Безкоштовна діагностика техніки!
Прості ремонти - від 40 до 60 хвилин в день звернення!
Прийом та ремонт техніки в одному місці!
Оплата Visa/MasterCard
Опис

Ми завжди прагнемо до комфорту. Певною мірою це позначається на роботі з технікою. Так, на додаток до різних пристроїв ми отримуємо всілякі пульти дистанційного керування. І все б нічого, але подібні аксесуари, як і будь-які інші речі, теж виходять з ладу. Часто це відбувається з вини самих власників (механічні пошкодження), проте трапляються незалежні від зовнішніх причин зносу. Однак не поспішайте викидати Ваш пульт при своєчасному ремонті, він буде служити Вам довгі роки. Ми успішно здійснюємо ремонт пультів ДК вже більше 10 років, від різної аудіо, відеотехніки.

Ремонт пульта ДКРемонт пульта ДК

Чим відрізняється ремонт пульта в спеціалізованій майстерні

Здавалося б, чого складного: розібрати пульт та зробити все самому. Однак не все так просто. Почнемо з того, що у сучасної людини, як правило, немає часу для того, щоб в чомусь довго розбиратися. А повірте, ремонт пультів вимагає досвіду та наявності спец. інструменту. Так як, навіть просто розібрати пульт не так просто, всі деталі корпусу підігнані дуже щільно. І від незнання, можна повністю пошкодити корпус, що ніякий ремонт пульта ДК вже не допоможе.

Крім того, варто відзначити різноманітність моделей на ринку. З того, від якої техніки у Вас пульт ДК, ремонт, вартість комплектуючих запчастин також буде відрізнятися. Вся справа в різниці конструкцій та призначень. При здійсненні ремонту пультів, необхідно всі ці особливості враховувати.

Що, зазвичай, ламається?

90 % дефектів в порушенні роботи деяких кнопок або збою через падіння. У першому випадку, головно, з ладу виходять кнопки, які натискали, особливо, часто. У другому випадку справа стосується кварцового резонатора, який деформується в результаті удару. Решта 10 % складають поломки іншого плану, які можуть виникнути внаслідок різних причин. Конструкція пульта містить в собі безліч інших дрібних деталей, несправність яких дає про себе знати. Майстер, неодноразово здійснював ремонт пультів ДК, з легкістю відрізнить специфічний дефект від типового, і набагато швидше та ефективніше впорається зі своїм завданням.

Пульт ДК: ремонт в сервісному центрі

Звертаючись в Сервісний центр, Ви, по-перше, до мінімуму знижуєте ризик виникнення непоправної поломки. По-друге, не варто забувати про те, що найчастіше зношення пристрою вимагає заміни деяких деталей (наприклад, струмопровідного шару на гумовій підкладці, «відповідає» за перемикання каналів, регулювання гучності, або згаданого вище кварцового резонатора). Якщо Вам необхідно здійснити ремонт пульта швидко, якісно та недорого, рекомендуємо звернутися в нашу майстерню. Наші фахівці здійснюють кваліфікований ремонт пультів для аудіо, відео пристроїв. Для цього є сучасне діагностичне та вимірювальне обладнання та сервіс-мануали, для проведення ремонтних робіт. На всі виконані роботи надається гарантія. Для консультацій телефонуйте за вказаними телефонами.

Оцінити цю статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Популярні питання
Як довго триває діагностика?
Діагностика зазвичай триває 1-3 днів, в залежності від завантаженості майстрів і кількості техніки в ремонті на даний момент.
Як доїхати до нас?
Ми знаходимося в: м.Київ, вул. Павлівська 22 оф. 10, 1-й поверх ви можете проїхати від м.Лук’янівська тролл.№ 19 до зуп.»Охматдит» або від м.Вокзальна - тр.№ 18 до зуп.»Павлівська»
Також, можна пройти від будівлі Цирку, пішки 5-7 хвилин вгору по вул. Златоустівській до перетину з вул. Павлівській.
Орієнтир: магазин «Дари Моря», ми знаходимося навпроти. Зайти в ворота через шлагбаум, далі слідувати за вказівниками.
Як довго триває ремонт?
Як правило, в 95% випадків, ремонт проводиться від 1 до 5 робочих днів, це залежить від наявності запчастин на складі та складності самого ремонту.
Скільки коштує діагностика?
Звичайна діагностика абсолютно безкоштовна в будь-якому випадку, для всіх наших клієнтів. Термінова діагностика (без черги, протягом одного дня) сплачується згідно з поточним прейскурантом.