Типові поломки прасок та парових станцій

Типові поломки прасок та парових станцій

18 Січня 2018
TeleVideoServise
  коментарів

Без категорії

Продовжуємо серію статей про основні несправності побутової техніки.

Сьогодні ми розглянемо типові дефекти в побутових прасках та парових станціях для професійного використання.

1. Як правило основним дефектом у цих приладах служить відмова термостата або по іншому — терморегулятора. Це електричний механізм, з часом його контактні майданчики вигоряють та він перестає вмикатись. Схильні до цього дефекту майже всі відомі моделі прасок.
-Усувається заміною на нову деталь.

2. Другим за популярністю дефектом можна назвати кальцинацію всієї арматури праски, яка подає пару. Дефект виникає з часом та чим жорсткішу воду ви використовуєте, тим швидше він настане (для Києва це зазвичай 2–3 роки).
Для профілактики використовуйте пом’якшувачі для води або періодично промивайте всю систему розчином лимонної кислоти (1 ч. ложка на склянку води). Так Ваш праска прослужить набагато довше!

3. Досить часто відбувається розгерметизація корпусу праски та внаслідок цього він починає протікати. Як правило це відбувається через недбале поводження з праскою (падіння зі столу або тощо) Рекомендація очевидна — звертайтеся дбайливо зі своєю технікою та вона прослужить Вам ще довгі роки.

4. У більш просунутих моделях також нерідко виходять із ладу електронні плати управління, які містяться в ручці праски. Тут уже,як правило від власника мало що залежить, часто такий дефект відбувається від перепадів напруги в мережі-220в.

Можна спробувати поремонтувати таку плату, але часто вони бувають повністю герметично залиті ще з заводу. У такому випадку, тільки заміна на нову.
Висновок: Сучасні праски та парові станції це досить надійна техніка. Але й вона схильна до зношення. Вироби відомих брендів як правило служать набагато довше, ніж їх Китайські побратими. При покупці краще не намагатися заощадити, а вибрати перевіреного виробника. Ну і звичайно ж, дотримуйтесь правил експлуатації.Не залишайте праску або станцію з водою на тривалий час. Періодично проводьте декальцинацію, самостійно або в спеціалізованій майстерні. Але якщо все ж поломка сталася, не впадайте у відчай, привозите його до нас у сервіс.Наші майстри завжди будуть раді допомогти Вам. Для всіх наших клієнтів діагностика повністю безкоплатна. А на всю виконану роботу надається гарантія 3 місяці.

Коментарі