Основні дефекти моніторів і РК телевізорів

Основні дефекти моніторів і РК телевізорів

18 Січня 2018
TeleVideoServise
  коментарів

Без категорії

Основные дефекты мониторов и ЖК телевизоров

Основні дефекти моніторів та РК телевізорів.
Ще продовжимо серію статей про основні дефекти, що виникають у РК-телевізорах та моніторах.
Сучасні РК телевізори та їх комп’ютерні побратими РК монітори, здавалося б уже далеко пішли від своїх кінескопних аналогів минулого століття. Проте й ця техніка схильна до зносу й поломок.

1. Як правило основні дефекти в цих апаратах виникають у високовольтних ланцюгах. Насамперед, це блоки живлення та інвертори напруги.Виходять із ладу, як правило не з вини власника, а з кидків напруги в мережі 220в. Для захисту від цього, використовуйте безперебійники, або стабілізатори напруги. У більшості випадків підлягають ремонту або заміні на нові блоки.

2. Другим за популярністю дефектом можна назвати вихід із ладу ламп підсвічування матриці екрана. Дефект відбувається з часом (залежить від годин напрацювання та якості лампи) усувається заміною на нові лампи.
Ресурс роботи залежить тільки від годин напрацювання. Зазвичай це не більше 5–7 років. Подібний дефект не виникає в сучасних TV моніторах з LED підсвічуванням, тому що ресурс роботи світлодіодів набагато вище.

3. Також нерідко виходить із ладу сама матриця екрану. Часто відбувається це з вини власника. Всілякі механічні пошкодження екрана, подряпини, тріщини. Міняти на нову особливого сенсу немає. Оскільки всі провідні виробники продають ці комплектуючі за хмарними цінами, що в наших умовах втрачає сенс.
Простіше вже купити новий апарат. Втім, треба зауважити, що для ноутбуків матриці йдуть за більш прийнятними цінами та їх можна змінювати.

4. Також, іноді виходить із ладу сама плата управління матрицею або плата для HDMI. Важко піддаються ремонту, як правило потрібна заміна на нову плату.

5. Нерідко, злітає прошивка, як у телевізорах, так і в моніторах.
Можна спробувати перепрошивати, але не завжди вдається дістати коректну прошивку в інтернеті. А офіційні сервіси, як правило її туди не викладають. Без особливої необхідності не намагайтеся самостійно перепрошивати таку техніку, тому що є великий ризик поломки після перепрошивки. Або подальша робота з помилками. Краще відразу відвезти в сервіс.
Висновок: дбайливо користуйтесь вашим телевізором або монітором. Не піддавайте їх механічним пошкодженням та використовуйте для захисту ДБЖ. Але якщо все ж таки поломка сталася, ми завжди готові прийти на допомогу.

Звертайтеся в наш Сервісний центр, ми завжди будемо раді допомогти Вам. Для всіх наших клієнтів — діагностика техніки повністю безоплатна!

Коментарі