Чому не працює колонка JBL

Чому не працює колонка JBL

05 Лютого 2018
TeleVideoServise
  коментарів

Без категорії

Портативна колонка є прекрасним винаходом, яке виступає в якості альтернативного варіанту громіздким аудіо-пристроєм. Завдяки їй з’явилася можливість насолоджуватися музикою в будь-якому місці, без прив’язки до проводів та електрики. Лідером продажів на сьогодні є колонки відомого виробника JBL. Це все завдяки бездоганному дизайну, ідеальному звучанню та високій надійності. Вони створені для постійного переміщення та використання в різних умовах. Деякі моделі оснащені посиленим та вологозахисним корпусом.

Чому не працює колонка JBLЧому не працює колонка JBLНезважаючи на високу якість виконання, портативні колонки JBL схильні до поломок. Вихід із ладу обумовлюється специфічними особливостями використання. Постійне переміщення є причиною механічних деформацій, а використання пристрою на природі може сприяти проникненню піску або вологи всередину корпусу, ну а компактні розміри нерідко призводять до випадкових падінь. У яких же випадках знадобиться ремонт портативної колонки JBL, та які основні причини виходу з ладу? Мова про це піде далі.

Основні види несправностей у роботі колонок JBL

При активному щоденному використанні портативних колонок можлива поява таких порушень роботи пристрою:
– Погіршення якості звучання — поява сторонніх шумів, хрипів, пониження басів та ін.;
– Відсутність синхронізації з мобільним пристроєм;
– Швидка розрядка колонки;
– Відмова вмикатись, або заряджатися;
– Механічні дефекти корпусу.

При виявленні одного з вище перерахованих порушень роботи пристрою, необхідний ремонт колонки JBL, та краще, щоби його виконали в спеціалізованому сервісі. Втручання непідготовленого та недосвідченого майстера у внутрішній устрій обладнання є причиною збільшення вартості робіт із виправлення дефектів у подальшому.

Найбільш поширені причини поломок

Розглянемо основні причини поломок, за яких необхідний ремонт колонок JBL:
· Вплив зовнішніх чинників. До даної категорії належать механічні пошкодження, удари, неправильне транспортування, потрапляння всередину корпусу води, сторонніх елементів, піску. Виявляється поломка у вигляді помітних дефектів на корпусі колонки.
· Вихід із ладу роз’єму для зарядки. Як правило, причиною є недбале поводження з пристроєм: різке відсмикування, неправильне обслуговування, попадання частинок бруду. Також можливе механічне зношення. Проявляється в несправності зарядки пристрою.
· Поломка кнопок управління. Проявляється в появі сторонніх звуків та хрипів під час натискання. Причиною є потрапляння на панель вологи, пилу, або механічне пошкодження.
· Несправність одного з внутрішніх провідникових контактів. Виявляється в повній або частковій непрацездатності колонки.
· Несправність витків внутрішніх динаміків. Пристрій не відтворює аудіозаписи.
· Вихід із ладу мікросхем звукової карти або підсилювача. Проявляється у відсутності відтворення звуку.
Найрідше трапляється виробничий брак. Подібних поломок налічується менше 1 %. У будь-якому випадек, для точного визначення причини несправності та можливості відновлення працездатного стану пристрою, слід звернутися до фахівців. Якщо вам необхідний ремонт JBL колонки в Києві, то наша компанія завжди готова допомогти Вам. Ми пропонуємо професійну діагностику, виправлення наслідків попереднього неякісного ремонту, роботи по заміні внутрішніх деталей. Докладнішеознайомитися з повним переліком послуг ви можете на нашому сайті.

Коментарі