Чому не працює колонка JBL
Без категорії
Портативна колонка є прекрасним винаходом, яке виступає в якості альтернативного варіанту громіздким аудіо-пристроєм. Завдяки їй з’явилася можливість насолоджуватися музикою в будь-якому місці, без прив’язки до проводів та електрики. Лідером продажів на сьогодні є колонки відомого виробника JBL. Це все завдяки бездоганному дизайну, ідеальному звучанню та високій надійності. Вони створені для постійного переміщення та використання в різних умовах. Деякі моделі оснащені посиленим та вологозахисним корпусом.
Незважаючи на високу якість виконання, портативні колонки JBL схильні до поломок. Вихід із ладу обумовлюється специфічними особливостями використання. Постійне переміщення є причиною механічних деформацій, а використання пристрою на природі може сприяти проникненню піску або вологи всередину корпусу, ну а компактні розміри нерідко призводять до випадкових падінь. У яких же випадках знадобиться ремонт портативної колонки JBL, та які основні причини виходу з ладу? Мова про це піде далі.
Основні види несправностей у роботі колонок JBL
При активному щоденному використанні портативних колонок можлива поява таких порушень роботи пристрою:
– Погіршення якості звучання — поява сторонніх шумів, хрипів, пониження басів та ін.;
– Відсутність синхронізації з мобільним пристроєм;
– Швидка розрядка колонки;
– Відмова вмикатись, або заряджатися;
– Механічні дефекти корпусу.
При виявленні одного з вище перерахованих порушень роботи пристрою, необхідний ремонт колонки JBL, та краще, щоби його виконали в спеціалізованому сервісі. Втручання непідготовленого та недосвідченого майстера у внутрішній устрій обладнання є причиною збільшення вартості робіт із виправлення дефектів у подальшому.
Найбільш поширені причини поломок
Розглянемо основні причини поломок, за яких необхідний ремонт колонок JBL:
· Вплив зовнішніх чинників. До даної категорії належать механічні пошкодження, удари, неправильне транспортування, потрапляння всередину корпусу води, сторонніх елементів, піску. Виявляється поломка у вигляді помітних дефектів на корпусі колонки.
· Вихід із ладу роз’єму для зарядки. Як правило, причиною є недбале поводження з пристроєм: різке відсмикування, неправильне обслуговування, попадання частинок бруду. Також можливе механічне зношення. Проявляється в несправності зарядки пристрою.
· Поломка кнопок управління. Проявляється в появі сторонніх звуків та хрипів під час натискання. Причиною є потрапляння на панель вологи, пилу, або механічне пошкодження.
· Несправність одного з внутрішніх провідникових контактів. Виявляється в повній або частковій непрацездатності колонки.
· Несправність витків внутрішніх динаміків. Пристрій не відтворює аудіозаписи.
· Вихід із ладу мікросхем звукової карти або підсилювача. Проявляється у відсутності відтворення звуку.
Найрідше трапляється виробничий брак. Подібних поломок налічується менше 1 %. У будь-якому випадек, для точного визначення причини несправності та можливості відновлення працездатного стану пристрою, слід звернутися до фахівців. Якщо вам необхідний ремонт JBL колонки в Києві, то наша компанія завжди готова допомогти Вам. Ми пропонуємо професійну діагностику, виправлення наслідків попереднього неякісного ремонту, роботи по заміні внутрішніх деталей. Докладнішеознайомитися з повним переліком послуг ви можете на нашому сайті.