5 причин поломок мікрохвильових печей або навіщо потрібен ремонт?

5 причин поломок мікрохвильових печей або навіщо потрібен ремонт?

18 Січня 2018
TeleVideoServise
  коментарів

Без категорії

5 причин поломок мікрохвильових печей або навіщо потрібен ремонт?

Можна, звичайно, ж і не морочитися подібними питаннями та просто піти й купити нову мікрохвильовку. Але, по-перше, термін служби випущених ще 5–7 років тому виробів значно вище, ніж у сучасних моделей. Оскільки виробники весь час йдуть шляхом зменшення витрат.

І, це не кращим чином позначається на надійності будь-якої апаратури. А по -друге, на сьогодні це чимала витрата для сімейного бюджету (нова піч обійдеться як мінімум у 3–4 тис. грн. Так що ремонтувати чи ні вирішувати тільки Вам. Ну, а ми представимо список найпопулярніших поломок мікрохвильових печей:

1. Найпоширеніша причина поломки, це вихід із ладу магнетрона або по іншому генератора мікрохвильової енергії. Ця деталь безпосередньо перетворює електричну енергію в мікрохвильове випромінювання. Зазвичай вихід із ладу настає внаслідок посиленої експлуатації в граничних режимах роботи. Як правило це розігрів продуктів на максимальній потужності за короткий час. Дуже часто такий дефект відбувається в мікрохвильовках, які експлуатуються в закладах загального харчування (кафе, ресторани та ін.) Усувається заміною нової деталі. Краще ставити магнетрони відомих брендів: LG, Samsung,Panasonic, Toschiba. У той час, як китайські виробники не відрізняються особливою надійністю.

2. Другою за популярністю причиною є вихід із ладу слюдяної пластини, яка захищає сам магнетрон зсередини від впливу вологи та залишків харчових продуктів. Пластини можуть прогорати, як самі по собі так і через неправильну експлуатацію мікрохвильовки. Що б уникнути подібного дефекту, частіше протирайте поверхню самої пластини (як правило вона знаходиться з правого боку внутрішньої камери печі, але буває зверху.) Протирати досить вологою губкою змоченою в миючому розчині для посуду.

3. Досить часто виходить із ладу силова електрика: трансформатор живлення магнетрона. Це досить велика та масивна деталь. Як правило вихід із ладу настає не з вини власника, а швидше за перепадів напруги в мережі 220 в. Усувається заміною на нову деталь. Для захисту — ставте стабілізатори напруги.

4.Наступною за популярністю причиною, можна назвати поломку сенсорної панелі мікрохвильовки. Як правило це відбувається поступово. Спочатку відмовляють тільки деякі кнопки, а потім і вся панель. З плином часу струмопровідний шар зношується та панель приходить у непридатність. Можна спробувати відновлювати такі панелі або міняти на нові (як ви розумієте, це,звичайно, ж дорожче).

5.Ну і, звичайно, ще одна причина поломки може бути в самій електронній платі управління. Це всілякі силові реле, ключові транзистори та ін. електронні компоненти.
Можна здійснити ремонт на компонентному рівні (заміна деталей), або заміною всієї плати. Втім, в останньому випадку наявність нових плат не завжди гарантується, навіть, в офіційних сервісних центрах. Але в будь-якому випадку з перерахованих вище, ми завжди готові допомогти Вам відремонтувати мікрохвильовку, навіть якщо в офіційному сервісі Ви отримали відмову. Для всіх наших клієнтів, діагностика будь-якої техніки повністю безкоплатна. Після цього майстер назве вам вартість необхідних для заміни запчастин та робіт. Також на всі види послуг надається гарантія 3 місяці.

Коментарі